Trochę o blogu

Skrócony opis bloga

Słyszysz tą melodię? Marsz Mendelsona. Racja, to mój ślub.
Po tym wydarzeniu podziewałam się reszty życia z nudnym mężczyzną, ale wyszedł z tego całkiem szalony miesiąc miodowy!


Trochę DŁUŻSZY opis bloga 

Ten blog jest raczej takim rodzajem odskoczni dla mnie. Moje dwa poprzednie blogi opowiadały raczej o problemach dzisiejszych ludzi - przynajmniej ja tak bym je nazwała.
To ff jest jednak czymś innym, pomyślałam sobie: dlaczego po prostu nie możemy się z czegoś pośmiać? A nie tylko siedzieć i czytać o "bed bojach". Może by tak coś przekręcić, zrobić kompletny mętlik w głowie czytelnikom? 
I tak właśnie powstał pomysł na Honeymoon z grzecznym Zaynem i "bed" Perrie. Przez tego bloga możecie także lepiej poznać moje poczucie humoru, które jest totalnym dnem, ale może chociaż coś będzie dla was zabawne.

Jak opisałabym dwie główne postacie?
Perrie - nazwałabym ją totalną wariatką i wieczną singielką choć z pierścionkiem na palcu, ale raczej na środkowym, bo na ślub jest zbyt młoda i piękna. A może po prostu nie poznała tego jedynego?Zayn - to taki typowy idiota i śmieszek nieliczący się z konsekwencjami swoich niecnych czynów. Chyba jeszcze nie wiedział, że spotkał kogoś jeszcze gorszego od niego. Czyż to nie prawda Perrie Louise Edwards?
 

To o czym zapomniałam wam wspomnieć na wstępie to rzecz, iż opowiadanie to można nazwać komedią. Nic co wydarzy się w rozdziałach raczej nie zdarzy się tobie. Ale to chyba lepiej...
No i, że opowiadanie jest wytworem mojej wyobraźni i ble ble...

Informacje, które i tak do niczego wam się nie przydadzą, ale je napisze, bo mi się nudzi

Tytuł: Honeymoon
Autorka: Aggie
Miejsce akcji: Grecja
Czas akcji: 2015 rok
Głowni bohaterowie: Perrie Edwards, Zayn Malik
Ważna informacja: Zayn nadal należy do 1D

Więc miłego czytania!:)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Szablon by Devon